• Home
  • List of Reviewers

List of Reviewers

# Full Name Email Affiliation Rank Degree ORCID Publons Medenly
1 mehdi ghazanfari mehdi@iust.ac.ir دانشگاه علم و صنعت Prof PhD
2   Bonyadi@iust.ac.ir دانشگاه علم و صنعت Prof PhD
3 سيد غلامرضا  جلالي نائيني sgjalali@iust.ac.ir صنایع Prof PhD
4 Heshmat Erfani e_mohammadi@iust.ac.ir دانشگاه علم و صنعت Prof PhD
5 Mir Saman Pishvaee pishvaee@iust.ac.ir دانشگاه علم و صنعت ایران Associate Professor PhD
6   arminj@iust.ac.ir دانشگاه علم و صنعت Prof Bachelor
7   ghafourian@imamreza.ac.ir Prof PhD
8 Alireza Aliahmadi pe@iust.ac.ir عضو هیات علمی Prof PhD
9 مهدی حیدری mheeydari@iust.ac.ir Prof PhD
10 Gholamhosein Khaleghi Khaleghi@iust.ac.ir - Associate Professor PhD
11 syamak nouri snoori@iust.ac.ir دانشکده مهندسي صنایع دانشگاه علم وصنعت ایران Prof PhD
12 Saeed Mirzamohammadi mirzamohammadi@iust.ac.ir دانشگاه علم و صنعت ایران Prof Bachelor
13 احمد ماکوئي amakui@iust.ac.ir علم و صنعت ايران Associate Professor Bachelor
14 Rouzbeh Ghousi ghousi@iust.ac.ir علم و صنعت ایران Prof Bachelor
15 Mohammad Fathian fathian@iust.ac.ir دانشگاه علم و صنعت ایران Prof PhD
16   hadi_sahebi@iust.ac.ir دانشگاه علم و صنعت ایران Prof Bachelor
17 mohammadreza gholamian gholamian@iust.ac.ir هیات علمی Associate Professor PhD
18 Mohamad Mahdavi Mazde mazdeh@iust.ac.ir علم و صنعت ايران Prof PhD
19   moini@iust.ac.ir دانشگاه علم و صنعت Prof PhD
20 hossein Ali Ahmadi Jeshfaghani aliahmadi@iust.ac.ir Iran University of Science and Technology Associate Professor PhD
21 Mehrdad Agha Mohammad Ali Kermani m_kermani@iust.ac.ir دانشگاه علم‌ و صنعت ایران Prof Bachelor
22 Fariborz Fathi Chgni farifth@gmail.com Assistant Professor PhD
23   Omidshafia@iust.ac.ir علم وصنعت Prof Master
24 mehdi rasul sadatrasoul@gmail.com Associate Professor PhD
25 saied yaghoubi yaghoubi@iust.ac.ir عضو هیات علمی Prof PhD